e-mail: sekretariat@e-kompendium.pl | olkusz@sita.pl | tel.664183315 | tel.608313213 | Olkusz ul.Bóżnicza 12


Kompendium- usługi edukacyjne przygotowało szeroka ofertę nauki języków dla dorosłych. Klienci mają do wyboru różny tryb nauki języków począwszy od zajęć indywidualnych poprzez grupowe (grupy 2,3,4i więcej osobowe) w dogodnym terminie przez 7 dni w tygodniu, w godzinach porannych, popołudniowych i wieczornych.
Różnorodna forma zajęć jest dostosowana do potrzeb klienta i branży, z której chce poszerzać język. Przygotowaliśmy zajęcia nastawione na zdawanie egzaminów KET, PET, FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS, BEC i innych oraz na konwersacje oraz praktyczną znajomość języka.
 
Kursy językowe metodą Sita
To doskonały wybór dla osób aktywnych, którzy nie mają wystarczająco czasu na czasochłonne organizowanie samodzielnej nauki, a chcą w sposób przyjemny i szybki zdobyć praktyczne umiejętności posługiwania się językiem w sferze zawodowej i dla przyjemności. Metoda relaksu daje odprężenie i w pełni pozwala na efektywną naukę, dającą efekty już po pierwszym etapie kursu.
Bezpłatne lekcje pokazowe a także prezentacje obsługi sprzętu oraz testy poziomujące pomagają w dokonaniu odpowiedniego wyboru.

 

Kursy językowe metodą tradycyjną
Metoda tradycyjna łączy w sobie naukę na bazie zdobywania umiejętności w zakresie czterech sprawności językowych: czytania, słuchania, pisania, mówienia. To rodzaj rzetelnie prowadzonych zajęć mających na celu opanowanie języka w mowie i w piśmie. Zajęcia te są dostosowane do potrzeb i poziomu znajomości języka ucznia a także do jego możliwości czasowych. Standardowo zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 1,5 h 7 dni w tygodniu o różnych porach. Zajęcia te przygotowują nie tylko do praktycznego posługiwania się językiem ale także do podejmowania wyzwań takich jak uzyskiwanie certyfikatów.
 

Konwersacje
To zajęcia nastawione na speaking czyli mówienie. Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w niewielkich grupach. Celem zajęć jest przełamanie bariery językowej oraz zastosowanie poznanych konstrukcji gramatyczno-leksykalnych w praktyce. Zajęcia te kładą nacisk na swobodne porozumiewanie się z użyciem odpowiedniego kontekstu sytuacyjnego, intonacji i i zakresu słownictwa. Liczne formy aktywizacji podczas zajęć sprzyjają szybkiemu przyswajaniu wiedzy i automatyzowaniu wypowiedzi.

 
Business English
To oferta skierowana dla osób zainteresowanych pogłębianiem wiedzy z konkretnej branży i w konkretnym celu. Możliwy jest każdy zakres kursu jednakże są to głównie zajęcia indywidualne lub w małych grupach (2-3 osoby) celem dopasowania ściśle do potrzeb klienta. Nauka Business English wiąże się także ze znajomością języka w zakresie ogólnym dlatego też przeprowadzane są testy diagnozujące przed podjęciem nauki branżowej. Jeśli jest taka potrzeba, nauka Business English poprzedzana jest nauką General English lub też na zasadzie połączenia tych dwóch form jednocześnie.

 
Korepetycje
Zapewniamy również wszechstronną pomoc w nauce dla dorosłych w ramach korepetycji stałych lub doraźnych, indywidualnych lub grupowych, dla tych którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę lub ją uzupełnić. Zapewniamy gruntowne przygotowanie do sprawdzianów, zaliczeń i egzaminów.