e-mail: sekretariat@e-kompendium.pl | olkusz@sita.pl | tel.664183315 | tel.608313213 | Olkusz ul.Bóżnicza 12


Przygotowanie do egzaminu maturalnego
Kompendium- usługi edukacyjne oferuje kursy maturalne prowadzone przez egzaminatorów OKE ze wszystkich przedmiotów.
Są to kursy przygotowujące do matury pisemnej w zakresie podstawowym i rozszerzonym oraz do matury ustnej.
Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w niewielkich grupach. Opierają się na praktycznym przygotowaniu do egzaminu maturalnego bazując na arkuszach maturalnych i starannie dobranym materiałom dydaktycznym.
 
Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego
Oferujemy także kompleksowe zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z zakresu zajęć humanistycznych oraz przyrodniczych. Są to zajęcia indywidualne lub w niewielkich grupach prowadzone przez egzaminatorów.

 

Kursy językowe
Kompendium – usługi edukacyjne oferuje kursy językowe z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego na każdym poziomie zaawansowania. Kursy te poprzedzone są testem diagnostycznym oraz krótką analizą potrzeb i oczekiwań klienta.
W ramach kursów językowych prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe ( do 5 osób w grupie).
Zajęcia odbywają się 7 dni w tygodniu w godzinach od porannych po wieczorowe.
Zapewniamy różnorodne materiały dydaktyczne i ciekawe formy pracy. Przeprowadzamy bieżąca analizę postępów ucznia.
 

Nauka metodą Sita
To doskonały wybór dla osób aktywnych, którzy nie mają wystarczająco czasu na czasochłonne organizowanie samodzielnej nauki, a chcą w sposób przyjemny i szybki zdobyć praktyczne umiejętności posługiwania się językiem. Metoda relaksu daje odprężenie i w pełni pozwala na efektywną naukę, dającą efekty już po pierwszym etapie kursu.
Bezpłatne lekcje pokazowe a także prezentacje obsługi sprzętu oraz testy poziomujące pomagają w dokonaniu odpowiedniego wyboru.

 

Wszechstronna pomoc dla studentów
Oferujemy kompleksową i profesjonalną pomoc z zakresu redagowania prac i tekstów różnego rodzaju. Zapewniamy konsultacje mające na celu doradztwo edukacyjne z zakresu redagowania tekstów.

 
Korepetycje
Oferujemy wszechstronną pomoc dla uczniów i studentów wszystkich typów szkół w zakresie korepetycji i konsultacji z licznych przedmiotów, którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę lub ją uzupełnić. Zapewniamy gruntowne przygotowanie do sprawdzianów, zaliczeń i egzaminów.

 
Depositphotos 1769942 originalKonwersacja z native speakerem - czyli rodzimym użytkownikiem języka obcego