e-mail: sekretariat@e-kompendium.pl | olkusz@sita.pl | tel.664183315 | tel.608313213 | Olkusz ul.Bóżnicza 12

Efekty metody SITA występują już po kilku godzinach jej stosowania.

Uczymy się 3 do 5 razy szybciej niż metodami tradycyjnymi.

W czasie nauki relaksujemy się - poprawiamy samopoczucie i zdrowie.

Możemy uczyć się wiele godzin dziennie dzień po dniu nie odczuwając zmęczenia.

W ciągu paru tygodni możemy nauczyć się swobodnie porozumiewać w języku obcym.

Uczymy się samodzielnie w domu bez pomocy lektora - nie tracimy czasu na dojazdy.

 

Metoda SITA to:


Możliwość zdobycia umiejętności mówienia w nowo poznawanym języku oraz rozumienia obcojęzycznych wypowiedzi, to szansa na swobodną komunikację, gdziekolwiek się znajdujemy.

Nowoczesny sposób uczenia się, wykorzystujący osiągnięcia nauki tradycyjnej oraz najnowsze odkrycia naukowe dotyczące skuteczności zapamiętywania słów i zwrotów w stanie relaksu.

Urządzenie SITA, które pomaga osiągać stan relaksu i pozostawać w tym stanie w czasie słuchania materiału dźwiękowego, który chcemy zapamiętać.

Procedura uczenia się - skuteczna i sprawdzona, która łączy zapamiętywanie obcojęzycznych słów i zwrotów w stanie relaksu z uczeniem się stosowania ich w stanie aktywności, z wykorzystaniem podręcznika oraz nagrań audio.

Kursy językowe składające się z podręcznika i płyt CD zawierających dialogi oraz wyselekcjonowane słowa i zwroty. Ich znajomość pozwala na swobodną komunikację w najczęściej spotykanych sytuacjach dnia codziennego.

Oszczędność czasu - możemy opanować ponad 1000 słów i zwrotów nawet w ciągu tygodnia. To także wysoka motywacja do dalszej nauki, gdyż już po 3 - 4 lekcji dostrzegamy jej efekty.

Muzyka relaksacyjna na płytach CD, której słuchanie pomaga osiągać stan relaksu i uwolnić się od stresów dnia codziennego. To sposób na poprawę samopoczucia i zdrowia.